Best Kamp

Chociaż ferie zimowe zaczną się dopiero za kilka tygodni — już dziś pomyśl o tym, jak zaplanować ten czas dla Twojego dziecka. Niezależnie od tego, czy szukasz miejsca na wyjazd rodzinny, czy pragniesz w tym czasie powierzyć opiekę nad swoją pociechą wykwalifikowanej kadrze — skorzystaj z naszej oferty. Best Kamp to firma zajmująca się organizacją profesjonalnych wyjazdów dla dzieci i młodzieży. W sezonie zimowym proponujemy bezpieczny wypoczynek na stoku w najpopularniejszych miejscowościach Polski i zagranicy.

Pełne wrażeń ferie zimowe dla dzieci i młodzieży z województwa śląskiego

Województwa śląskie, pomorskie, podkarpackie i łódzkie mają wspólny termin ferii zimowych. W tym czasie proponujemy dzieciom, młodzieży, a także całym rodzinom skorzystanie z oferty obozów narciarskich i snowboardowych w Krynicy oraz Kronplatz we Włoszech. Zapewniamy profesjonalną opiekę kadry instruktorskiej i ubezpieczenie NNW dla każdego uczestnika. Nasze obozy zostały wpisane do Bazy Wypoczynku Kuratorium Oświaty i są regularnie kontrolowane przez sanepid, straż pożarną oraz samo Kuratorium.

Atrakcyjne i niezapomniane ferie zimowe? Śląskie jedzie w góry z Best Kamp!

Zamiast szukać stacjonarnie zajęć na ferie zimowe w woj. śląskim — skorzystaj z oferty Best Kamp. Nasze obozy organizujemy od wielu lat. Cieszą się one ogromną popularnością wśród rodzin z całej Polski — w tym z takich miast województwa śląskiego jak Katowice, Gliwice, Zabrze czy Częstochowa. Dbamy o bezpieczeństwo uczestników, dlatego posiadamy Certyfikat Towarzystwa Ubezpieczeniowego SIGNAL IDUNA. Gwarantujemy pełne wrażeń dni z mnóstwem atrakcji przeznaczonych dla każdej grupy wiekowej. Sprawdź dostępne terminy i zarezerwuj jeden z nich!