Best Kamp

Ferie zimowe to dla dzieci i młodzieży fantastyczny czas w roku. Ważne, żeby wykorzystać ten czas na maxa! Z nami nie będzie czasu na nudę. To tylko dwa tygodnie, dlatego w tym czasie chcemy jak najwięcej pokazać, nauczyć i zaszczepić jak najwięcej zajawki do nart i snowboardu. Obóz zimowy to idealny wybór, aby zapewnić pociechom wspaniałe wspomnienia oraz świetną zabawę. Oferujemy zorganizowanie fenomenalnego wyjazdu dla dzieci i młodzieży z Rzeszowa, Krosna oraz innych miast woj. podkarpackiego. Jesteśmy profesjonalnym biurem podróży wpisanym do Rejestru Organizatorów Turystyki — posiadamy certyfikat ubezpieczeniowy SIGNAL IDUNA. Jako Licencjonowana Szkoła Snowboardu SITS organizujemy kursy i egzaminy na stopnie sprawności snowboardowej, a także kursy na stopień Asystenta oraz Instruktora SITS. Ferie zimowe przygotowane przez nas są bezpieczne i pełne pozytywnych emocji!

Fantastyczne ferie zimowe województwo podkarpackie

Świetnie zorganizowane ferie zimowe to nasza specjalność. Warto dodać, że wszystkie obozy wypełnione są codziennymi atrakcjami — nie ma miejsca na nudę! Oprócz nauki i doskonalenia jazdy na nartach lub snowboardzie dzieciaki zwiedzą lokalne atrakcje i spędzą czas w gronie rówieśników. Ferie zimowe powinny być czasem, na który czeka się cały rok — z nami właśnie takie są!

Nauka jazdy na nartach i snowboardzie — pełne wrażeń rzeszowskie ferie zimowe

Dzieci chcące wziąć udział w zorganizowanych przez nas feriach zimowych wcale nie muszą mieć opanowanych umiejętności jeżdżenia na nartach lub snowboardzie. Doświadczeni, a także świetnie wyszkoleni instruktorzy wytłumaczą wszystko w bardzo prosty oraz zrozumiały sposób. Dzieci i młodzież z woj. podkarpackiego będą się świetnie bawić podczas nauki i doskonalenia kolejnych umiejętności narciarskich i snowboardowych. Gwarantujemy niezapomniane i bezpieczne ferie zimowe dla każdego dziecka, które zdecyduje się na wyjazd z Rzeszowa, Krosna i innych podkarpackich miast!

Nie masz pomysłu na ferie zimowe? Jedź z nami na obóz!

Lubisz śnieżne krajobrazy, szusowanie na nartach, wielkie bitwy na śnieżki i iskrzący się od mrozu w promieniach słońca śnieg? Kochasz wypoczywać aktywnie i pragniesz, aby Twoje dziecko też tego doświadczyło? W terminie ferii zimowych na Podkarpaciu możesz wysłać je z nami na obóz w Bieszczady lub do Krynicy Zdroju. Z nami na pewno nie będzie się nudziło! Nauczymy je jazdy na desce i nartach pod okiem doświadczonych instruktorów. Pokażemy mu także lokalne atrakcje i zadbamy o to, aby wróciło do domu z głową pełną wrażeń.

Skorzystaj z oferty ferii zimowych na Podkarpaciu – Twoje dziecko Ci podziękuje

Nikt nie lubi nudy, a już zwłaszcza w ferie. Choć mówi się, że jest ona kreatywna, to na dłuższą metę bywa męcząca. Dlatego już dziś sprawdź terminy ferii zimowych na Podkarpaciu, i zapewnij dziecku możliwość aktywnego spędzenia tego czasu na wyjeździe z nami. Mnóstwo codziennych atrakcji, sympatyczna i przeszkolona kadra, zakwaterowanie w ciepłych, przytulnych pokojach i pyszne jedzenie – oto nasz przepis na zimowy wypoczynek na południu polski. Już dziś sprawdź, kiedy Twoje dziecko może pojechać z nami i zarezerwuj mu miejsce na turnusie!