Best Kamp

Każdy rodzic marzy o dobrze zorganizowanym obozie zimowym. Ferie zimowe to okres, podczas którego na nartach i snowboardzie bawią się całe rodziny, ale przede wszystkim dzieci. Nasza firma gwarantuje więc fantastyczny wypoczynek dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych z miast Dolnego Śląska, np. Wrocławia, Wałbrzycha, Legnicy, Jeleniej Góry czy Lubina. Na naszych wyjazdach podczas ferii wrocławskich czekają na Was najlepsi instruktorzy narciarstwa i snowboardu oraz doświadczeni wychowawcy. O wiarygodności naszych działań świadczy przyznany nam certyfikat towarzystwa ubezpieczeniowego SIGNAL IDUNA, a także zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki. BestKamp to również Licencjonowana Szkoła Snowboardu SITS. Dzięki temu na naszych wyjazdach możecie zdobyć stopnie sprawności SITS, stopień Asystenta lub nawet instruktora snowboardu. Wszystkie ferie zimowe dla dzieci i młodzieży zgłaszane są do Kuratorium Oświaty — gwarantuje to poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Sportowe obozy narciarskie — wspaniałe ferie zimowe dolnośląskie

Dzieci i młodzież zawsze odliczają dni do przerwy od szkoły. Ferie zimowe to dwa tygodnie, kiedy mają szansę wypocząć oraz wspaniale spędzić czas. Dzięki naszej ofercie mogą wybrać się na fantastyczny obóz sportowy w czasie ferii wrocławskich. W tym czasie organizujemy wyjazdy rodzinne we Włoszech lub Austrii oraz obozy dla dzieci i młodzieży w Polsce — Krynica-Zdrój, Szczyrk, Zieleniec. Na zorganizowanych wyjazdach profesjonalni instruktorzy SITS oraz SITN-PZN przekażą całą swoją wiedzę na temat narciarstwa lub snowboardu. Szkolenie skierowane jest zarówno do dzieci zupełnie początkujących, jak i dla tych, którzy chcą doskonalić jazdę na krawędziach lub freestyle. Ferie zimowe to zabawa, a także niezapomniane wspomnienia — zapraszamy woj. dolnośląskie.

Niezapomniane ferie zimowe — woj. dolnośląskie

Organizowane przez nas obozy sportowe nie muszą być tylko dla dzieci i młodzieży. Na wspaniałe ferie zimowe w terminie dolnośląskim mogą udać się całe rodziny. Wyjazdy te charakteryzuje pełen atrakcji program zajęć. Nikt na pewno nie będzie się nudził — niezapomniane wspomnienia gwarantowane. Dzięki fantastycznej atmosferze, która towarzyszy obozom, wiele osób zawrze nowe znajomości, a może wręcz przyjaźnie na długie lata. Zapraszamy do skorzystania z propozycji ferii zimowych.

Aktywne ferie zimowe dla dzieci z woj. dolnośląskiego

Chociaż każde dziecko zawsze z niecierpliwością czeka na nadejście ferii zimowych, a więc dwóch tygodni przerwy od nauki i obowiązków, to w ostatnich latach nierzadko ich wypoczynek opiera się na spędzaniu długich godzin przed komputerem lub smartfonem. Warto więc zadbać o to, by pociecha spędziła ten czas aktywnie, rozwijając swoją kondycję, umiejętności, a także nawiązując nowe przyjaźnie. Ferie zimowe w formie kursów snowboardu albo narciarstwa organizowane przez BestKamp dla osób z woj. dolnośląskiego to więc idealny wybór.

Ferie zimowe dla dużych i małych w BestKamp

Przygotowaliśmy rozmaite programy ferii zimowych, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie chodzi jednak wyłącznie o ciekawe zajęcia i niezapomniane atrakcje, ale również podział grup wiekowych. Proponujemy więc obozy dla całych rodzin, wyjazdy dla kilkuletnich dzieci pod opieką wykwalifikowanych opiekunów, a także aktywny wypoczynek dla młodzieży. Z nami nikt nie będzie narzekał na nudę. Zapraszamy do kontaktu!